Abdi İbrahim’e “yılın en itibarlı şirketi” ödülü

Abdi İbrahim, pazarlama sektörünün öncü yayınlarından Marketing Türkiye tarafından bu yıl 7’ncisi düzenlenen The One Awards’ta “ilaç sektöründe yılın en itibarlı şirketi” ödülüne layık görüldü.

Bu yıl 7’ncisi gerçekleştirilen ve 17 Mart 2021’de online ortamda yapılan etkinlikte, Abdi İbrahim de ilaç sektöründe “Yılın En İtibarlı Şirketi” ödülüne layık görüldü. 53 kategoride gerçekleştirilen araştırmada, toplam 12 ilde bin 200 kişiyle görüşülerek, sektörlerinde yıl içinde itibarını en çok artıran markalar “Yılın İtibarlısı” ilan edildi.

“Hayatları iyileştirmeye devam edeceğiz”

Abdi İbrahim Kamu İlişkileri ve Kurumsal İletişim Direktörü Dr. Oğuzcan Bülbül, böylesine zorlu geçen bir yılda bu denli prestijli bir ödüle layık görülmekten büyük mutluluk duyduklarını belirterek, “Yılın en itibarlısı seçilmek, bizim için pek çok ödülden daha kıymetli. Ödülümüzün insanlığın ve ülkemizin içinden geçtiği pandemi dönemine rast gelmiş olması, onun anlam ve değerini daha da artırıyor. Çabalarımızın karşılıksız kalmaması, tıpkı bugün olduğu gibi çok anlamlı ödüller almamız bizi mutlu ediyor ve bize ilham veriyor. Bundan sonra da iklim değişikliği ile mücadele ve bu çerçevede 2030 yılında karbon nötr Abdi İbrahim olma hedefimiz ve hayata geçireceğimiz toplumsal yatırım programlarıyla hayatı ve geleceği iyileştirmeye devam edeceğiz” dedi.

İlgili Makaleler

spot_img

Güncel Haberler