Hakkımızda

Her şey sağlıklı yaşam için..

2018 yılında merakla başlayan yolculuğumuz, bugün Türkiye’nin dışına da uzandı. 4 ülkede danışmanlık ve dijital hizmetler sağlayan bir işe dönüştü.

 

2018’e uzanan deneyimimiz, çağın modern teknolojileriyle buluştu. 2018’den beri küçük ve orta ölçekli şirketlerin web sitelerine hayat katarken, markaların dijital kimliğinin en güçlü çözüm ortağı olmayı hedefledik.

O günlerden bugüne çok şey değişse de, sevdiğimiz işi yapmanın keyfi ve hevesi hiç değişmedi.

Yurtiçinde ve yurtdışında üretim yapan markalar için, teknolojiye değer katan tasarımlar yaratıyoruz.

Sağlık konusunda bilinç her geçen gün artıyor

Sağlıklı yaşam, güncelliğini hiçbir zaman yitirmeyen bir konudur. Yaşam koşullarının son derece zor olduğu günümüzde, sağlık konusuna gerekli önemi vermek de oldukça önemli. Neyse ki insanlar, artık sağlık konusunda çok da bilinçsiz değiller.

Bu bilinçlenme sürecinde en büyük rol, kuşkusuz televizyon ve gazetelere ait. Yazılan makaleler ve yayınlanan programlar, sağlıklı bir yaşamın ne demek olduğunu anlamamızı sağladı. Ancak tüm övgüyü bu iki yayın organı arasında paylaştırmak doğru olmaz. Internet de, sağlık konusunda üzerine düşeni yapmaya devam ediyor. Hastaneler, eczaneler, dernekler, bakanlıklar, genel sağlık siteleri ve tıbbi konulara eğilmiş grupların oluşturdukları web sitelerine göz atarsanız, ne demek istediğimizi hemen anlayacaksınız.

Tıp dünyasında yaşanan gelişmeler hiç durmuyor. Yeni gelişmeleri takip etmek için günlük gazetelerden yardım alabilirsiniz. Ama tüm gazeteleri incelemeye vaktiniz yoksa, “doctorsbpm.com” sitesini ziyaret etmeyi deneyin.

Sağlık konusundaki haklarınızı ve bu konudaki yasaları biliyor musunuz? Gerekli olduğu taktirde hakkınızı savunabilmek istiyorsanız, “doctorsbpm.com” web sitesini mutlaka ziyaret etmelisiniz. Her türlü bilgi, sayfalar arasında sizleri bekliyor.