Fixodent ezcacılarla dijital lansmanda buluştu

Diş tedavisi alanında kullanılan protez yapıştırıcısı Fixodent’in Türkiye’ye gelişinin duyurulduğu lansmanda eczacılarla bir araya gelindi.

Tüketicilerin yaşamlarını iyileştirmeye odaklı P&G markası Fixodent, Türkiye’deki serüveninin başladığını duyurduğu lansmanında eczacılarla bir araya geldi. Diş protez bakımında tüketicilerin en çok istediği dört faydayı bir arada toplayan Fixodent’in, 10 Kat’a Kadar Güçlü Tutuş, diş eti bakımı, antibakteriyel koruma ve gıda bariyeri özelliği ile tüketicilere sunduğu eşsiz deneyim eczacıların da takdirini topladı.

Dijital olarak gerçekleşen lansmanda, Fixodent’in gün boyunca tüketilen ürünlerin diş protezinizin arasına sızmasını engelleyerek birinci günden itibaren daha az diş eti tahrişine neden olan ve en iyi anti bakteriyel koruma özelliğiyle sahip yapısının diş hekimleri tarafından da detaylı bir şekilde anlatıldı. Ağız ve diş sağlığı bakımının önemine, protezlerin en iyi şekilde korunması gerektiğine ve bu yolculukta sağlık çalışanları ve eczacılarla yapılacak işbirliklerinin önemine vurgu yapıldı.

İlgili Makaleler

spot_img

Güncel Haberler