Kronik astım ve toz alerjiniz varsa!..

Havada ve yüzeyde bulunan mikropları öldüren Aeriashield, bulaşıcı hastalık taşıyan bakteri, virüs, sivrisinek ve haşerelerden de koruması özelliğiyle dikkati çekiyor.

Yaydığı negatif iyonlar ile stres ve strese bağlı rahatsızlıklara da etkili olduğu belirtilen ürün, içerisinde hiçbir kimyasal ve zararlı madde bulundurmuyor. Aeriashield, ortam havasını temizlemesinin yanı sıra, kötü kokuları da engelliyor ve solunum yolu rahatsızlıklarına, kronik astım ve toz alerjisine de iyi geliyor.

AERIASHIELD’ın etki alanları nelerdir? 

Negatif iyon salınımı ile mikropların havada ve yüzeyde etki alanını yok eden cihaz, iki ayrı boyutu ile özellikle kapalı alanlarda temiz hava ve temiz yüzey etkisi yaratmaktadır. Seyahat (Travel) boyu olarak adlandırılan boyunda veya yakanızda taşınabilir Aeriashield, 5 m2 alan içerisinde temiz hava ve yüzey etkisi sağlamaktadır. Aile boyu olarak kullanılan cihaz ise 15 m2 alan içerisinde etkilidir. Çocuk odalarında kullanılabilen negatif iyon teknolojisi aynı zamanda hamilelerin ve yaşlıların da kullanımı için uygundur. Kimyasal kalıntı oluşturmayan cihaz, bir elektrotun ortamdaki oksijene etki etmesi ve kontrollü elektrik voltajını sağlaması ile çalışıyor. Bu şekilde negatif iyon üreterek de antiviral ve antibakteriyel etkiye sahip oluyor. Aeriashield ’in havaya ilettiği negatif iyonlar, pozitif iyona sahip bakteri ve virüslerin yağ katmanını parçalayarak öldürmektedir.

İlgili Makaleler

spot_img

Güncel Haberler