Helba Pharma’da yeni görev

Helba Pharma, Gazi Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nden mezun olan Bargu Erpi’yi Pazarlama ve Satış Direktörü olarak lider ekibine dâhil etti.

 

İleri teknoloji üretim tesisiyle kaliteyi çalışma modelinin merkezine yerleştiren, 20 ülkede büyüme vizyonu ve insan odaklı yaklaşımı ile yenilikçi sağlık çözümleri sunan uluslararası ilaç şirketi Helba Pharma’nın Pazarlama ve Satış Direktörlüğüne Bargu Erpi atandı.

Uluslararası ilaç şirketi Helba Pharma, 1995 yılında temelleri atılan; ağırlıklı olarak Balkan, Körfez ve Asya Pasifik ülkeleri olmak üzere 20 ülkede kaliteyi yaşam felsefesi olarak kabul etmişti.

“Yaşam için Sağlık” sloganı doğrultusunda insan yaşamına değer katan yenilikçi sağlık çözümleri sunana Helba Pharma’da Pazarlama ve Satış Direktörü olarak göreve başlayan Bargu Erpi, Gazi Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nden mezun oldu. 2001 yılından bu yana önde gelen ilaç şirketlerinde satış ve pazarlama alanlarında yönetici pozisyonunda görev yapan Bargu Erpi, son olarak Abdi İbrahim Bölüm Direktörü olarak önemli sorumluluklar üstlendi.

İlgili Makaleler

spot_img

Güncel Haberler