Humanis’ten etkileyici lansman

Humanis’ten etkileyici lansman… İlaç firması Humanis, yeni OTC ürünlerini gerçekleştirdiği lansman ile tanıttı.

Humanis’ten etkileyici lansman… Türkiye’nin en hızlı büyüyen ilaç firması Humanis, Tüketici Sağlığı kategorisinde yeni OTC ürünlerini, Le Pain Quotidien Fulya’da gerçekleştirdiği lansmanında tanıttı. Davet; eczacılar, diyetisyenler, psikologlar, sağlık editörleri ve sağlıklı yaşamı benimseyen içerik üreticileri tarafından yoğun ilgi gördü.

İnsan sağlığı için…

Humanis, kaliteli yaşamı destekleyen ve insan sağlığına vermiş olduğu önem doğrultusunda çıkartmış olduğu Humanis Guard, Humanis Vitamin B12, Humanis Saw Palmetto, Humanis Bromelian+Krom, Humanis Energy Max ürünlerini gerçekleştirdiği lansmanla tanıttı.  Farklı ve üstün içerikleriyle öne çıkan takviye edici gıdalar, davetliler tarafından merakla incelendi.

Büyüyen ilaç şirketi

Etkinliğin ev sahipliğini üstlenen Humanis’in Tüketici Sağlığı Ürün Müdürü Duygu Öztürk, konuklar ile yakından ilgilendi. Duygu Öztürk, “Türkiye’nin en hızlı büyüyen ilaç şirketi olarak inovatif, güvenilir ve etik değerler çerçevesinde; tüm dünyada insanların yaşamına değer katmayı hedefliyoruz. İnsan odaklı yenilikçi sağlık felsefemizi sürdürmek adına Tüketici Sağlığı alanında da ilaç kalitesinde ürünler sunuyoruz. Çevresel faktörler, stres ve gıda kalitesinin düşmesi gibi etkenlerden dolayı gün içinde yorgun, bitkin hissedebiliyoruz, bağışıklığımız düşebiliyor. Bu nedenle kaliteli bir yaşam için doğru takviye destekleri almak çok önemli.” ifadelerini kullandı ve ürünlerin insan sağlığı ile ilgili faydaları hakkında paylaştığı bilgiler büyük ilgi gördü.

Ünlü isimler katıldı

Davete Humanis CEO’su Yunus Sancak’ın yanı sıra Kadriye Olgar, Alegra Levi, Arzu Kunt, Begüm Karamahmutoğlu, Seçkin Piriler, Akasya Aslıtürkmen, Nalan Aksoy, Serap Sarı, Psikolog Fundem Ece ve Uzman Diyetisyen Yelda Sönmez gibi isimler de katıldı.

İlgili Makaleler

spot_img

Güncel Haberler